Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V úterý 20.11.2012 proběhla na naší škole významná událost – Základní škola pod Svatou Horou, Příbram získala titul „Partnerská škola Českého volejbalového svazu“. Slavnostního předání titulu se zúčastnili představitelé města Příbram p.místostarosta MUDr. Ivan Šedivý a radní p.Svatopluk Chrastina, za ČVS p.Mgr. Jiří Zach, bývalý učitel naší školy a úspěšný trenér příbramských volejbalistů, v současné době působící na ČVS jako svazový trenér mládeže, ředitel naší školy p. Mgr. Roman Behún, p. Miroslav Peterka, manažer VO Kocouři Příbram a další pozvaní hosté, např.trenéři volejbalového oddílu Baník Příbram.

Výbornou atmosféru vytvořili žáci naší školy, jejich bouřlivé a spontánní reakce na vystoupení účastníků předání titulu vytvořily tu správnou kulisu této významné události, což velice pozitivně hodnotili i výše uvedení hosté.

Přítomna předání titulu byla i příbramská televize Fonka a záznam z této akce je ke shlédnutí zde:
Fotodokumentace k akci je pak ke shlédnutí zde:


foto


foto foto foto foto foto foto foto foto