Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve dnech 18. – 20. ledna 2019 v Harrachově byla zahájena zimní sezóna biatlonu žactva 1. kolem Českého poháru žactva ČR.

David Eliáš v prvních dvou závodech ve své věkové kategorii M14 exceloval. V 1. závodě – sprint klasicky doběhl do cíle s téměř 32 sekundovým náskokem před druhým v pořadí. V druhém závodě sprint se skupinovým startem byl David v cíli s ještě větším náskokem a to 50,4 sekundy.

Zimní sezónu zahájil David Eliáš vítězně

Druhé kolo Českého poháru žactva se uskuteční už za dva týdny v Jablonci nad Nisou, a to ve dnech 1. – 3. února 2019. Na programu jsou závody ve sprintu a biatlonkrosu. Sportovci budou tentokráte běhat volnou technikou (skate).

Přejeme Davidovi, aby se i v těchto závodech prosadil stejně výrazně, jako v Harrachově.