Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve středu 6. 11. 2019 není schopno vedení školy zajistit provoz školy, protože téměř 100% pedagogických pracovníků Základní školy pod Svatou Horou, Příbram se přidalo k celostátní stávce.

V úterý žáci ještě obdrží informace od třídního učitele – písemné sdělení pro rodiče.

Vážení zákonní zástupci žáků,

jménem vedení školy Vás chci informovat o vyhlášení stávky pedagogických pracovníků na středu 6. 11. 2019. Stávku organizuje ČMOS PŠ a pedagogičtí pracovníci naší školy se ke stávce připojují, vzhledem k tomu, že jednání odborů a ministra školství ve věci navýšení platů pro rok 2020 nebyla úspěšná. Jelikož se na naší škole stávky zúčastní téměř 100% pedagogických pracovníků školy a také zaměstnanci školní jídelny, nebudeme schopni po celý den zajistit provoz školy, ŠD, ŠK a ŠJ.

O případné změně Vás budeme okamžitě informovat.

Mgr. Roman Behún, v.r.
ředitel školy