Vítejte
Vážení návštěvníci, právě jste vstoupili na oficiální stránky Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram - do 31.08.2007 známá jako 1. ZŠ, Příbram - se nachází v blízkosti Svaté Hory, na okraji města. Předností této polohy je dobrá dopravní dostupnost pro žáky z Příbrami i z blízkých vesnic. Další výhodou je klidné a hezké prostředí plné zeleně.

Více informací o naší škole získáte zde.
Archiv
Interní pošta

Nejde to říci jinak, než že v poslední době sportovci ze Základní školy pod Svatou Horou a Volejbalového klubu pod Svatou Horou jedou na vlně vítězství.

Během víkendu 16.-17.11.2013 hrály skoro všechny naše volejbalistky ve svých kategoriích.

Nejmladší děvčata, ročníky 2003 a mladší, odjela do Neratovic na krajský turnaj červeného minivolebalu a i zde jsem vlnu vítězství neopustili. Družstvo ve složení Nikola Uherková a Eliška Pohořská obsadilo první místo.

Starší děvčata, ročníky 2001/2002, která hrají modrý volejbal sehrála svůj krajský turnaj v naší tělocvičně v Příbrami. I zde jsme zaznamenali úspěchy. Na prvním místě se sice umístili chlapci z Volejbalu Příbram (Ondra Dlouhý, Dan Rosenbaum a Šimon Bambas). Na druhém místě a to po velkém boji nejprve v základní skupině (vyhrála děvčata) a pak znovu ve finále (vyhráli chlapci) se umístilo družstvo Baníku Příbram A, jmenovitě Valča Wagnerová, Simča Nová a Zuzka Šmejkalová. Na třetím místě najdeme opět děvčata Baníku Příbram a to Elišku Kubovou, Zuzku Řehořovou a Nikolu Kazdovou. I další místa v popředí tabulky obsadila děvčata Baníku Příbram. Na pátém místě skončil Baník Příbram C – Klárka Fichnová, Lucka Trojanowiczová a Kačka Procházková, na sedmém místě Baník Příbram D – Barča Vopičková, Kája Trčová a Anička Tejkalová.


foto