Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Návštěva naší partnerské školy v Hoornu proběhla 18.9.2009. Podle předběžné domluvy došlo k předání dárků, které vytvořili žáci ZŠ pod Svatou Horou společně s p.učitelkou Baumburkovou. A také došlo k předání dopisů žáků pátých tříd, kteří si tento rok nově začnou dopisovat se stejně starými žáky v Holandské škole Klipper. Vzhledem k časově omezené návštěvě tyto dopisy budou dětem do Čech poslány do konce měsíce října. Rovněž budou poslány dopisy pro žáky v šestých třídách, kde si děti vzájemně dopisují už od páté třídy.


Hoorn 2009 Hoorn 2009 Hoorn 2009 Hoorn 2009 Hoorn 2009 Hoorn 2009 Hoorn 2009 Hoorn 2009 Hoorn 2009

S panem učitelem, který nově vede korespondenci mezi jejich a naší školou, poté co zástupce ředitele odešel do důchodu, jsme také řešili otázku výměnného pobytu našich a holandských žáků. O tuto výměnu bychom měli veliký zájem, ale vzhledem k opatrnosti Holandské školy, jsme se dohodli, že nejprve udělají dotazník mezi rodiči, aby bylo zřejmé, kdo by měl o tento výměnný pobyt zájem a poté bychom podnikli další kroky.

Doufejme, že se naši žáci mají na co těšit a pokud by výměnný pobyt nebylo možné zrealizovat, určitě se naši žáci budou těšit z dopisů, které jim v nejbližší době přijdou od jejich holandských kamarádů.

Šárka Sedláčková

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát