Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Dne 6.11.2009 se na naší škole uskutečnil projekt pořádaný SZŠ a VOŠ zdravotnické Příbram za podpory města Příbram s názvem „Podpora zdraví v regionu města Příbram“. Pro žáky třetích tříd byl projekt zaměřen na základy první pomoci. Žáci byli rozděleni do čtyř skupin, kde jim na jednotlivých stanovištích studenti střední zdravotnické školy ukazovali, jak poskytnout první pomoc. Kladem bylo, že si naši žáci mohli i prakticky vyzkoušet, jak postupovat. Největším zážitkem určitě bylo umělé dýchání z úst do úst a masáž srdce na figuríně. Věřím, že si všichni odnesli spoustu nových informací a zážitků. Tímto studentům posledního ročníku SZŠ a VOŠ zdravotnické Příbram i vedení školy moc děkujeme.

Mgr. Helena Mazáková

NEPŘEHLÉDNĚTE!
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát