Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve středu 13.1. změřili své síly naši třeťáci s třeťáky ze škol příbramského okresu. Chlapci po vítězství ve své skupině, kdy postupně přehráli žáky z 1.ZŠ Sedlčany, ZŠ Milín a ZŠ Bohutín, postoupili do finálové skupiny. Ve finálové skupině porazili žáky ze ZŠ Jiráskovy sady, ale po prohře se žáky ze ZŠ Školní obsadili celkové 2.místo.

Naší školu reprezentovali: Pilecký David, Berka Filip, Štefan Richard, Kyzr Ondřej, Riesz Martin, Ureš Filip, Gross Adam, Kubát Lukáš, Pukl Lukáš, Flachs Josef, Černý Martin a Pavlišta Jonáš.

Gratulujeme.

Ve čtvrtek 21.1.měly obdobnou soutěž dívky. Stejně jako chlapcům, tak i dívkám se podařilo vyhrát základní skupinu a postoupit do finále po vítězstvích nad žákyněmi ze ZŠ 28.října, ZŠ Dolní Hbity a ZŠ Višňová. Ve finálové skupině však nestačily naše žákyně na žákyně ze ZŠ Školní a 1.ZŠ Sedlčany. V celém turnaji obsadily krásné 3.místo.

Naší školu reprezentovaly: Farkašová Veronika, Gahlerová Denisa, Suchá Eliška, Adamová Barbora, Kubová Hana, Gregorková Johana, Šicová Michaela, Furchová Lucie, Nedavašková Michaela a Suchopárová Andrea.

Gratulujeme.

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát