Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V sobotu 2.10.2010 proběhl tradiční “Běh města Příbrami“ v areálu Nového rybníka. Žáci naší školy se zúčastnili, jako již tradičně, v hojném počtu. Dosáhli velmi pěkných sportovních výsledků, nejen v individuálních kategoriích, ale i v rámci reprezentace jednotlivých škol.

Ve svých kategoriích se na 1. místě umístili Lucie Furchová a Aneta Sladovníková, na 2. místě Martin Riesz, a Michal Drdoš, 3. místo obsadili Vojtěch Riesz, Michalela Šicová, František Fiřt, Karolína Urešová a Jana Fiřtová.

I ostatní žáci běželi s cílem dosáhnout co nejlepšího výsledku, o čemž svědčí i další velký úspěch, a tím je celkové prvenství v soutěži škol v čtyřech kategoriích, a to mladší žákyně a žáci a starší žákyně a žáci.

Blahopřejeme a děkujeme všem zúčastěným žákům za příkladnou reprezentaci naší školy.


ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát