Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Den prvňáčka na ZŠ pod Svatou Horou, Příbram

V sobotu 27. listopadu jsme prožili krásné dopoledne na Základní škole pod Svatou Horou v Příbrami. Konal se tradiční „Den prvňáčka“. Ve škole jsme byli mile přivítáni. Ujali se nás žáci a žákyně nejstarších ročníků v rolích průvodců a hostesek. V místnosti školní družiny přivítaly děti v televizi pohádky o krtečkovi a velké množství hraček, které děti patřičně využily. Nenásilnou a zábavnou formou jsme prošli několika třídami, kde na děti čekala chvilka hudební výchovy, zpěvu a kreslení, pamatováno bylo také na jednoduché počítání a znalosti v oblasti pohádek spojené s chvilkou hraní loutkového divadla. Následovala kratičká procházka ve škole do pavilonu tělocvičen. Tam si děti vyzkoušely svoji obratnost a různé zábavné činnosti s míčem. Posledním stanovištěm byla moderní multimediální učebna. Učitelé zde připravili pro děti atraktivní a zároveň lehce pochopitelné počítačové hry a programy. Někteří rodiče museli dlouho přemlouvat své děti, aby je přiměli k odchodu.

Bylo pamatováno i na nás, rodiče. Se svými dotazy jsme se mohli obrátit na oba zástupce ředitele i všechny přítomné pedagogy a vždy jsme nám byly dány srozumitelné odpovědi. Nejvíce informací jsme obdrželi od pana ředitele Ročňáka, který nás vzal na prohlídku celé školy a připojil velice zajímavý komentář. Viděli jsme nově vybavené odborné učebny chemie, fyziky a anglického jazyka, moderní multimediální učebnu, třídy vybavené počítači a další audiovizuální technikou. V plánu je, podle slov pana ředitele, postupné dovybavování všech učeben interaktivními pomůckami. Zajímalo nás také, jak to bude s přijetím žáků do 1. tříd. Pan ředitel nám sdělil, že předpokládá otevření 3 prvních tříd, takže nebude problém přijmout všechny žáky.

Celé dopoledne bylo velice příjemně stráveným časem jak pro děti, tak i pro nás. Myslím si, že se asi všichni setkáme na této škole 17. a 18. ledna 2011 při zápisu do 1. tříd. Za organizaci a průběh celého dopoledne patří všem velký dík.

J. Vošahlík, rodič budoucího prvňáčka

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
UKLÍZEČE/UKLÍZEČKU

Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 151 nebo e-mailu: vlastina.fremrova@1zs-pb.cz

Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát