Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve dnech 28. 3. – 1. 4. 2011 a 4. 4. – 8. 4. 2011 absolvovalo 9 pedagogů ZŠ pod Svatou Horou, Příbram (1. turnus p. ředitel Mgr. Petr Ročňák, pp. učitelky Mgr. Eva Kahovcová, Mgr. Šárka Sedláčková, Mgr. Dana Rožcová a vedoucí vychovatelka šk. družiny Lada Podzimková, 2. turnus pp. učitelky Mgr. Kateřina Nosková, Mgr. Marcela Peterková, Mgr. Lenka Rážová a Mgr. Petra Poslušná) společně s dalšími pedagogy příbramských ZŠ a MŠ v rámci projektu města Příbram, který je zaměřen na další vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ a MŠ a je spolufinancován z Evropských sociálních fondů a státního rozpočtu ČR, odborné stáže v nizozemském městě Hoorn. Organizačně tyto akce zajišťoval Vzdělávací institut Středočeského kraje (VISK).

V průběhu stáží jsme se blíže seznámili nejen se systémem a organizací školství v Nizozemsku a průběhem vzdělávání na jednotlivých školách v Hoornu, ale i s historií a přítomností tohoto města. Navíc jsme všichni měli možnost ověřit si naše znalosti v anglickém jazyce a také si při prohlídce města a jeho okolí „protáhnout tělo“ jízdou na kole. Stihli jsme toho, i díky „cyklodopravě“, opravdu hodně. Výlet do malebného přístavního městečka Valendam umocnil náš dojem z této krásné oblasti Nizozemska.

V průběhu první stáže jsme navštívili také naši partnerskou školu „Klipper“. Uvítání bylo vřelé. Dětem jsme dovezli dárky, propagační materiály a fotografie dětí z naší školy, se kterými si dopisují. Ve škole jsme strávili velice příjemné odpoledne, během kterého jsme si prohlédli školu, vypili odpolední čaj a naplánovali další korespondenci. Setkání bylo velice vstřícné a proběhlo ve velice příjemné atmosféře.

Ve čtvrtek jsme byli na radnici přivítáni představiteli města a diskuze, hlavně o školství, byla velice zajímavá.

Obě stáže byly velice přínosné, podnětné a výborně zorganizované, za což bychom chtěli vyjádřit naše poděkování především panu Mgr. Jiřímu Holému, řediteli VISK i organizátorům na holandské straně.

Fota přikládáme.

Mgr. Šárka Sedláčková, Mgr. Kateřina Nosková
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram


fotofoto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

NEPŘEHLÉDNĚTE!
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát