Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V sobotu 1.10.2011 proběhl v areálu Nového rybníka již tradiční Běh města Příbrami. Žáci naší školy se zúčastnili, jako tradičně, v hojném počtu. Účast žáků naší školy pozitivně zhodnotil při závěrečném vyhodnocení i starosta města Příbrami MVDr. Josef Řihák. Díky pěkným výsledkům jsme získali řadu individuálních umístění v kategoriích: D1-Vojtěch Riesz(1.),Matěj Šolc(2.). D4-Tereza Šolcová(2.), Lucie Fárová(3). D5-Šimon Láni(1.), Josef Čížek(2.). D6-Sára Slepičková (2.). D8-Aneta Sladovníková (1.), Vlasta Fiřtová (2.). D9- Jana Fiřtová(1.). V rámci Ligy Příbramských škol jsme získali celková vítězství v kategoriích: D4, D5, D6, D7, D8. Všem účastníkům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy a zároveň gratulujeme jednotlivcům k jejich individuálním umístěním.

Přikládáme fota našich vítězů.

Mgr. H. Tomášková


fotofoto foto foto foto

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát