Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V pátek 4.11.2011 se uskutečnil na Základní škole pod Svatou Horou, Příbram (dále jen naše škola) projektový den „Evropský den jazyků“. Žáci 1.stupně plnili úkoly tématicky zaměřené na „Svět kolem nás“ (např. světadíly, státy, jazyky) – 1. a 2. třídy, „Země, kde se mluví podobně“ – 3. třídy, „Jazyk našich sousedů“ – 4. třídy, „Jak žijeme v Evropě – 5. třídy.

Na 2.stupni bylo vytvořeno několik stanovišť, kde se žáci blíže seznamovali např. s Evropskou unií a jejími aktuálními problémy, s jazykem a tradicemi v Itálii, Francii, Rusku, Anglii, Španělsku, Německu, poslechli si písničky a shlédli krátké filmy v různých jazycích.

Jedno stanoviště se zabývalo výtvarným pojetím projektu. Velice v tom žákům po celou dobu pomáhal významný host, anglický lektor p. Glynn Kirkham, který naši školu navštívil v rámci projektu města Příbram OP VK 1.1 „Tvorba a evaluace ŠVP na ZŠ“. Zkušenosti, konzultace a rady p.Kirckhama, samozřejmě v anglickém jazyce, pomohly žákům nejen rozšířit jejich znalosti v Aj, ale i po stránce estetického ztvárnění zadaného výtvarného tématu..

Také díky výborné organizaci a připravenosti projektového dne ze strany vyučujících splnil projektový den naše očekávání a setkal s velice pozitivní odezvou mezi žáky i pedagogy.

Přikládáme několik fotografií.


fotofoto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
UKLÍZEČE/UKLÍZEČKU

Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 151 nebo e-mailu: vlastina.fremrova@1zs-pb.cz

Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát