Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V sobotu 7.1.2012 jsme se opět sešli v hojném počtu na již tradičním karnevalu pro všechny školáky a předškoláky. Pro děti i rodiče byly připravené soutěže s odměnou, tanec i občerstvení. Rodiče budoucích předškoláků si mohli za doprovodu p. zást. Pružinové prohlédnout naší školu. Jsme rády, že se dětem a rodičům tady s námi líbilo.


foto


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram zve všechny budoucí prvňáčky, žáky školy a jejich rodiče na karneval, který se uskuteční v sobotu 7. ledna 2012 od 14,00 hod. ve školní jídelně ZŠ. Karneval je tradiční akcí na naší škole a hlavně mezi předškoláky se setkává s velkým zájmem. Byli bychom rádi, kdyby tomu tak bylo i v tomto školním roce. V průběhu karnevalu je možné prohlédnout si školu.

Těšíme se na vaši účast a setkání s vámi i vašimi rodiči.

Mgr. Petr Ročňák, ředitel školy


foto

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát