Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Provoz, místo i stravování školní družiny (pro děti, které nezůstávají doma) budou platit po celý tento týden (viz informace z pondělí 6.2.2012).

Aktuální informace:

Pokračují čistící a sanační práce, na jejichž přípravě se podílí všichni zaměstnanci školy (pedagogové, provozní zaměstnanci, zaměstnanci ŠJ) tak, aby do konce tohoto týdne byla sanována – vyčištěna odbornou firmou celá škola.

Chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří nechali tento týden své děti doma a umožňují nám tak připravit celou školu pro její dokonalé vyčištění.

Následně dojde ke kontrolnímu měření (pondělí 13.2 nebo úterý 14.2), což je oproti včerejší informaci podstatná změna, která bude mít vliv i na provoz školy v příštím týdnu (13.2. – 17.2.2012). Ke změně termínu kontrolního měření dochází z důvodu nové metodiky provádění těchto měřících prací, na které se nyní shodli Státní zdravotnický ústav, Ministerstvo zdravotnictví a zástupci „Hygieny“. Zřizovatel školy město Příbram, resp. vedení radnice, i přes veškerá jednání o urychlení kontrolního měření, muselo nakonec respektovat nařízení a doporučení těchto státních orgánů.Výsledky měření by měly být známy do čtvrtka příštího týdne.

V souvislosti s tím dochází k PRODLOUŽENÍ MIMOŘÁDNÝCH PRÁZDNIN na ZŠ pod Svatou Horou, Příbram O JEDEN TÝDEN, tj. do 17.2.2012.

RODIČE ŽÁKŮ, KTEŘÍ SI SVÉ DÍTĚ PONECHAJÍ PŘÍŠTÍ TÝDEN DOMA, nám nemusí tuto skutečnost sdělovat, toto „nesdělení“ bude pro nás jasný signál, že Vaše dítě zůstane doma.

RODIČE ŽÁKŮ, KTEŘÍ PŮJDOU PŘÍŠTÍ TÝDEN (NEBO JEN NĚKTERÝ DEN) DO ŠKOLY, ŽÁDÁME, ABY NÁM TOTO CO NEJDŘÍVE OZNÁMILI, NEJDÉLE VŠAK DO PÁTKU 10.2.2012 DO 10,00 HOD. buď OSOBNĚ V KANCELÁŘI ŠKOLY nebo NA TEL. ČÍSLO 318 401 151 nebo NA MAIL 1zs@pbm.czn.cz.

Pro žáky, kteří půjdou do školy, bude v provozu, stejně jako tento týden, školní družina. Na které škole bude družina umístěna, se dozvíte na našich webových stránkách www.1zs-pb.cz v pátek tento týden.

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
UKLÍZEČE/UKLÍZEČKU

Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 151 nebo e-mailu: vlastina.fremrova@1zs-pb.cz

Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát