Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Vážení rodiče,

ze zpráv, které byly zveřejněny na webových stránkách města, v novinách a televizi, již asi víte, že bylo v některých prostorách naší školy naměřeno menší množství azbestových částic. Po pátečním odpoledním jednání pana ředitele u pana starosty a po obdržení stanoviska KHS a dalších institucí bylo rozhodnuto, že od pondělí 6. února do pátku 10. února 2012 bude provoz na naší škole zastaven a škola bude uzavřena. Žáci by měli zůstat doma. O děti, o které se rodiče nebudou moci postarat, se postará škola v jiných prostorách a objektech mimo školu formou školní družiny.

Vedení školy se pokusí toto opatření všem rodičům telefonicky sdělit. Pokud se s Vámi nikdo ještě nespojil, prosím Vás o sdělení obratem (telefonicky, mailem – 1zs@pbm.czn.cz), zda si necháte Vaše dítě doma, nebo chcete, aby se něj postarala škola. Dětem, u kterých máme nahlášeno, že zůstanou doma, budou automaticky odhlášeny obědy.

Informace o dalším postupu budou zveřejňovány na webových stránkách školy a města Příbram (http://www.pribram-city.cz/).

V Příbrami dne 5.února 2012

Mgr. Petr Ročňák, ředitel ZŠ pod Svatou Horou, Příbram

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát