Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Vybraní žáci naší školy ze sportovních tříd se zaměřením na volejbal se zúčastnili soutěže ve volejbalu, pořádané AŠSK pro ročníky narození 1995 – 1998. Jak už jsme informovali, družstva žákyň i žáků postoupila z krajského kola do kvalifikace na republikové finále, chlapci do Liberce, děvčata do Rakovníka. Velkým úspěchem skončila kvalifikace pro chlapce, kteří na turnaji zvítězili a postoupili do závěrečného turnaje. Vítězství v kvalifikaci je o to cennější, že museli porazit týmy ze středních škol. Děvčata již tak úspěšná nebyla, kvalifikace se nezúčastnila v nejsilnější sestavě a přece jen se více projevila „fyzická“ převaha jejich soupeřek ze středních škol. Přesto byl tento turnaj pro děvčata velice přínosný, zjistila, že lze hrát vyrovnané zápasy i se staršími soupeřkami. Získané zkušenosti určitě uplatní ve své další volejbalové kariéře.

Děkujme děvčatům i chlapcům za příkladnou reprezentaci naší školy a blahopřejeme chlapcům k postupu do republikového finále.

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát