Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve čtvrtek 19.4. se uskutečnilo okresní kolo v soutěži Plavecko-běžecký pohár Střč. kraje s velkým úspěchem žáků naší školy. Ve svých kategoriích obsadili Jiří Vlk z 5.A 1.místo, Martin Riesz z 5.B, Lucie Furchová z 5.B a Tomáš Zikmund z 6.B 2.místa, Matěj Vlk z 8.A 3.místo a zajistili si tak postup do krajského finále v Čelákovicích. Za zmínku dále určitě stojí nejen 5.místo Karolíny Nové ze 6.B a 6.místo Zuzany Šmejkalové ze 4.C, které ve svých kategoriích bojovaly s o rok staršími soupeřkami, a protože ve svých kategoriích zůstanou i příští rok, jejich čas určitě přijde, ale i 9.místo Ondřeje Matějky ze 7.E a výkon Františka Fiřta ze 6.B, kterému sice nevyšlo plavání, ale díky 2.nejlepšímu času v běhu se posunul z 15.místa na celkové 10.

Medailistům blahopřejeme a všem výše jmenovaným děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Připojujeme fota ze stupňů vítězů.


foto


foto foto foto

NEPŘEHLÉDNĚTE!
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát