Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve čtvrtek 19.4. se uskutečnilo okresní kolo v soutěži Plavecko-běžecký pohár Střč. kraje s velkým úspěchem žáků naší školy. Ve svých kategoriích obsadili Jiří Vlk z 5.A 1.místo, Martin Riesz z 5.B, Lucie Furchová z 5.B a Tomáš Zikmund z 6.B 2.místa, Matěj Vlk z 8.A 3.místo a zajistili si tak postup do krajského finále v Čelákovicích. Za zmínku dále určitě stojí nejen 5.místo Karolíny Nové ze 6.B a 6.místo Zuzany Šmejkalové ze 4.C, které ve svých kategoriích bojovaly s o rok staršími soupeřkami, a protože ve svých kategoriích zůstanou i příští rok, jejich čas určitě přijde, ale i 9.místo Ondřeje Matějky ze 7.E a výkon Františka Fiřta ze 6.B, kterému sice nevyšlo plavání, ale díky 2.nejlepšímu času v běhu se posunul z 15.místa na celkové 10.

Medailistům blahopřejeme a všem výše jmenovaným děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Připojujeme fota ze stupňů vítězů.


foto


foto foto foto

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát