Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Dne 9.10.2012 se žáci naší školy zúčastnili Odpadiády, akce v rámci informační kampaně o třídění odpadu. Akce se konala na náměstí 17. listopadu v Příbrami. V soutěži, která se skládala ze dvou částí, nás zastupovali vybraní žáci ze 3. až 7. tříd. V hlavní disciplíně soutěžili naši žáci ve znalostech (odpadový test, recyklační křížovka, …) a ve zručnosti (slalom s popelnicí). Ve vedlejší disciplíně naše tříčlenné družstvo žákyň 7.B vyrábělo oblek z recyklovatelného odpadu. Ve znalostní části máme ještě co dohánět, nicméně co se týká kreativity, jsme obstáli na výbornou. Naše žákyně Daniela Podzimková, Anna Jandová a Barbora Obrazová obsadily 1. místo. Vzhledem k dosaženým výsledkům, k tomu, že nám přálo počasí a všichni si soutěže užili, se již nyní žáci těší na nový ročník odpadiádového klání.

K.Bláhová


foto

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát