Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Dne 9.10.2012 se žáci naší školy zúčastnili Odpadiády, akce v rámci informační kampaně o třídění odpadu. Akce se konala na náměstí 17. listopadu v Příbrami. V soutěži, která se skládala ze dvou částí, nás zastupovali vybraní žáci ze 3. až 7. tříd. V hlavní disciplíně soutěžili naši žáci ve znalostech (odpadový test, recyklační křížovka, …) a ve zručnosti (slalom s popelnicí). Ve vedlejší disciplíně naše tříčlenné družstvo žákyň 7.B vyrábělo oblek z recyklovatelného odpadu. Ve znalostní části máme ještě co dohánět, nicméně co se týká kreativity, jsme obstáli na výbornou. Naše žákyně Daniela Podzimková, Anna Jandová a Barbora Obrazová obsadily 1. místo. Vzhledem k dosaženým výsledkům, k tomu, že nám přálo počasí a všichni si soutěže užili, se již nyní žáci těší na nový ročník odpadiádového klání.

K.Bláhová


foto

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Zápisy Online
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát