Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve středu 24.10.2012 naší školu reprezentovali Anna Jandová, Karolína Nová, Kateřina Eisová, Hana Kubová, Radek Šebesta, Jonáš Pavlišta, Tomáš Dlouhý, Michal Jarušek, Adam Gross, Martin Černý a Filip Ureš na turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA PŘÍBRAM„ v halové kopané. Ve čtyřčlenné základní skupině naši reprezentanti uhráli remízu se žáky ZŠ Bří. Čapků a porazili žáky ze ZŠ Jiráskovy sady a ZŠ Waldorfská. Jen díky nižšímu počtu vstřelených branek postoupili ze základní skupiny z druhého místa a sehráli utkání o celkové třetí místi v turnaji se žáky ZŠ Březové Hory. V tomto utkání se naši žáci ujali vedení, které však neudrželi a zápas skončil v normální hrací době remízou. O třetím místě tedy rozhodovaly penalty. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí žáci ZŠ Březové Hory. Naši reprezentanti obsadili v turnaji krásné čtvrté místo. O nejlepšího střelce turnaje byl také sveden penaltový rozstřel. V něm Tomáš Dlouhý svůj pokus neproměnil a stal se druhým nejlepším střelcem turnaje.

I s „bramborovou“ medailí odcházeli naši žáci z turnaje se vztyčenou hlavou. Předvedený výkon ve všech zápasech byl vynikající.

Organizace a celkové zabezpečení turnaje bylo na vysoké úrovni. Všichni účastníci obdrželi krásné ceny a škola získala sadu sportovních dresů.

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát