Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V úterý 20.11.2012 proběhla na naší škole významná událost – Základní škola pod Svatou Horou, Příbram získala titul „Partnerská škola Českého volejbalového svazu“. Slavnostního předání titulu se zúčastnili představitelé města Příbram p.místostarosta MUDr. Ivan Šedivý a radní p.Svatopluk Chrastina, za ČVS p.Mgr. Jiří Zach, bývalý učitel naší školy a úspěšný trenér příbramských volejbalistů, v současné době působící na ČVS jako svazový trenér mládeže, ředitel naší školy p. Mgr. Roman Behún, p. Miroslav Peterka, manažer VO Kocouři Příbram a další pozvaní hosté, např.trenéři volejbalového oddílu Baník Příbram.

Výbornou atmosféru vytvořili žáci naší školy, jejich bouřlivé a spontánní reakce na vystoupení účastníků předání titulu vytvořily tu správnou kulisu této významné události, což velice pozitivně hodnotili i výše uvedení hosté.

Přítomna předání titulu byla i příbramská televize Fonka a záznam z této akce je ke shlédnutí zde:
Fotodokumentace k akci je pak ke shlédnutí zde:


foto


foto foto foto foto foto foto foto foto

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát