Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V neděli 16.prosince proběhlo 2.kolo turnajů krajské soutěže v minivolejbalu. „Červený minivolejbal (ročník narození 2002 a mladší) byl organizován na Kladně a „modrý minivolejbal (ročník narození 2000 a mladší) proběhl v Příbrami v tělocvičně naší školy. Na těchto turnajích hrají společně dívky i chlapci.

Žákyně i žáci naší školy opět dokázali, že patří mezi špičku v tomto sportu. V Příbrami obsadila naše družstva chlapců 2. a 3. místo a hned za nimi na 4.místě byla naše děvčata. Na Kladně mimo čelních umístění dokonce děvčata získala zlaté medaile. O hráčkách a hráčích jako jsou Simona Nová (5.r.), Kateřina Procházková (4.r.) – 1.místo Kladno, Filip Ureš (6.r.), Adam Gross (6.r.) a Martin Riesz (6.r.) – 2.místo Příbram v budoucnu v souvislosti s volejbalem určitě ještě uslyšíme. Blahopřejeme!

Mgr. Petr Ročňák

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát