Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve čtvrtek 26.9.2013 jsme se zúčastnili v rámci AŠSK soutěže v přespolním běhu v areálu Nového rybníka. Soutěží zde tříčlenná (I.kat.1-3třídy, II.kat.4.-5.třídy) a pětičlenná (III.kat. 6-7.třídy, IV.kat 8-9.třídy) družstva, kde výsledné časy jsou sečteny a obodovány a součtem bodů všech kategorií získává škola své umístění. Naše škola se v celkovém součtu umístila na výborném 3. místě.

Na pěkném umístění mají velký podíl žáci, kteří zaběhli výborné individuální výkony: Kategorie 1.-3.tříd 1. místo Matěj Šolc, 3. místo Matěj Černý, za dívky Veronika Dandová 5. místo. Kategorie 4.-5.tříd Filip Herák 1.místo. Kategorie 6.-7.tříd Tereza Šolcová 2.místo a v kategorie 8.-9.tříd František Fiřt 4.místo. A protože se jedná o týmovou soutěž, bylo i umístění dalších reprezentantů školy ve výsledkové listině velice důležité a v celkovém součtu to nakonec znamenalo již zmíněné krásné 3.místo.

Děkujeme všem zúčastněným za příkladnou reprezentaci naší školy a přejeme jim další sportovní úspěchy.

Za metodickou komisi Tv Mgr.Hana Tomášková, učitelka Tv


foto foto

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát