Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V sobotu 30.11.2013 jsme na naší škole, jako každý rok, připravili pro budoucí žáky 1. ročníků „Den prvňáčka“. Velice příjemně nás překvapila velká účast a zájem rodičů a jejich dětí. S velice příjemným ohlasem se u rodičů setkala také možnost prohlédnout si celý objekt naší školy, kdy jim průvodcem byla osoba nejpovolanější, p. ředitel Mgr. Roman Behún. Věříme, že i odpovědi vedení školy a přítomných učitelek na dotazy rodičů byly dostačující a srozumitelné.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem účastníkům tohoto, podle většiny zákonných zástupců, velice zdařilého dopoledne, za návštěvu naší školy a věříme, že se setkáme na „Karnevalu“, který pro budoucí prvňáčky a pro žáky mladších ročníků školy tradičně pořádáme, tentokrát v sobotu 11. ledna 2014 od 14,00 – 17,00 hod. a hlavně pak při zápisu do 1. tříd, který se uskuteční ve středu 15. ledna a ve čtvrtek 16. ledna 2014, vždy od 13,00 do 18,00 hod.

Velké poděkování patří také „hosteskám“, žákyním 8. a 9. tříd, které doprovázely děti a vzorně se o ně staraly v průběhu celého dopoledne a také jednomu žákovi 9. třídy, který se ujímal rodičů s dětmi při jejich příchodu do školy a podával jim všechny důležité informace k dalšímu průběhu Dne prvňáčka.

Další informace ke karnevalu a k zápisu do 1.tříd jsou umístěny na našich webových stránkách www.1zs-pb.cz.

Přikládáme foto.


foto


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Zápisy Online
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát