Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V sobotu 30.11.2013 jsme na naší škole, jako každý rok, připravili pro budoucí žáky 1. ročníků „Den prvňáčka“. Velice příjemně nás překvapila velká účast a zájem rodičů a jejich dětí. S velice příjemným ohlasem se u rodičů setkala také možnost prohlédnout si celý objekt naší školy, kdy jim průvodcem byla osoba nejpovolanější, p. ředitel Mgr. Roman Behún. Věříme, že i odpovědi vedení školy a přítomných učitelek na dotazy rodičů byly dostačující a srozumitelné.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem účastníkům tohoto, podle většiny zákonných zástupců, velice zdařilého dopoledne, za návštěvu naší školy a věříme, že se setkáme na „Karnevalu“, který pro budoucí prvňáčky a pro žáky mladších ročníků školy tradičně pořádáme, tentokrát v sobotu 11. ledna 2014 od 14,00 – 17,00 hod. a hlavně pak při zápisu do 1. tříd, který se uskuteční ve středu 15. ledna a ve čtvrtek 16. ledna 2014, vždy od 13,00 do 18,00 hod.

Velké poděkování patří také „hosteskám“, žákyním 8. a 9. tříd, které doprovázely děti a vzorně se o ně staraly v průběhu celého dopoledne a také jednomu žákovi 9. třídy, který se ujímal rodičů s dětmi při jejich příchodu do školy a podával jim všechny důležité informace k dalšímu průběhu Dne prvňáčka.

Další informace ke karnevalu a k zápisu do 1.tříd jsou umístěny na našich webových stránkách www.1zs-pb.cz.

Přikládáme foto.


foto


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát