Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Od 11.1. do 18.1.2014 se konal zimní zotavovací pobyt a lyžařský výcvik na Šumavě v obci Zadov v penzionu Mládí. Lyžovali jsme v lyžařském středisku Zadov-Kobyla a také nad naším penzionem u Horejšů, kde se první den rozdělovaly 7. třídy do 3 skupin podle svých lyžařských dovedností. Spousta z nás i ti úplní začátečníci si vyzkoušeli jízdu na snowboardu pod vedením oblíbeného instruktora. Zpočátku nám počasí moc nepřálo, ale v polovině týdne se klimatické podmínky trošku zlepšily. I přesto se závody na běžkách kvůli nedostatku sněhu konat nemohly, proto jsme to pojali trochu netradičním způsobem a to tak, že jsme běželi tříkilometrový orientační závod. V úterý jsme měli odpočinkový den, kdy jsme se stali zdatnými turisty. Navštívili jsme vesnici Kvilda a zastavili se na malé občerstvení v pekárně. Ušli jsme celkem 20 km. Po zbytek týdne jsme stále lyžovali na sjezdovce, jeden večer jsme byli na bowlingu a další večery pro nás učitelé měli vždy připravený večerní program např.: logické hry, různé soutěžení v týmech, taneční soutěž a diskotéky.

Jeden večer měly 7. třídy přednášku o mazání lyží a carvingu a další večer se šly podívat na Horskou službu, kde je seznámili s tím, jaká je organizace jejich práce a co všechno mají na starosti. Poslední večer byly vyhodnoceny všechny hry, soutěže a závody. Po rozdání spousty cen nás čekal večer zakončený velkou diskotékou, kde se s námi pobavili i naši učitelé.

V sobotu jsme odjížděli v 9:00 hod. Nikomu z nás se domů moc nechtělo, protože se nám tu moc líbilo, i když jsme neměli ty správné sněhové podmínky.

Vojtěch Vodička 9.A


foto

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát