Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Příbramští žáci vyhráli dlouhodobou soutěž Český pohár….

cesky-pohar

Příbramští žáci vyhráli dlouhodobou soutěž Český pohár….

Příbramští žáci vyhráli dlouhodobou soutěž Český pohár. Stalo se tak na třetím finálovém turnaji v Hradci Králové. Vrchol žákovské kategorie s velkou vážností zahájil sám předseda českého volejbalového svazu Zdeněk Haník. Příbramští hoši, které trenérsky vedou Eman a Dan Rosenbaumové, vstupovali do poslední části turnaje s tříbodovým náskokem před Znojmem a Beskydami. Tento náskok však ani v nejmenším nezajišťoval zisk titulu, jediné zápasové klopýtnutí poslalo naděje na výhru do kopru.

Prvním protivníkem, který se postavil na druhou stranu vysoké sítě, bylo družstvo Nového Jičína. Začátek duelu byl z naší strany maličko rozpačitý a než se ozubená kola mladého sitexového stroje rozjel, trošku to trvalo. Ale nakonec výhra 2-0. Dalším, kdo byl na hřišti pokořen, byl tým Brna. Také 2-0. Třetí překážkou v cestě za titulem byla Ostrava. Ta nám, myslím tím A -mužstvo dospělých, ležela v žaludku od středy, kdy jsme si v sérii play off z Ostravy nepřivezli ani jednu výhru. Žáci ale bez velkých problémů porazili ostravské družstvo 2-0.

Skupinu jsme jednoznačně vyhráli a křížem dle herního systému Českého poháru jdeme na České Budějovice, které opět nekompromisně porážíme 2-0. Je tu semifinále. Ambiciozní Znojmo naráží na naši hradbu bloků, skvělého servisu a přesně mířených smečí! Výhra 2-0! Jsme ve finále, teď podle jasných počtů máme pohár v kapse! Trochu by asi zkazilo naši radost, kdyby jsme poslední utkání prohráli! Proto jsou instrukce trenérů jasné – vyhrát. Beskydy jsou skvěle připravené, mají na všech postech vyrovnané hráče. Na začátek si necháváme soupeře utéct až o 7 bodů. Trenér si bere oddychový čas, rodiče-fanoušci v ochozech přidávají na hlasitosti. „Dost bylo srandy, zabereme,“ zní z úst Příbramáků. Bod po bodu zmenšujeme rozdíl, srovnáváme, vedeme a vyhráváme první set! Beskydy se hroutí jak domeček z karet. V exhibičním rytmu si jdeme pro výhru 2-0 i ve finále!

Smečaři Šimon Bacík, Jan Barák, Tomáš Dlouhý, universálové Vašek Velát, Ivo Hulpach, nahrávači Tadeáš Peterka, Adam Rosenbaum, blokaři Radek Suda, Jirka Suda a Martin Tejkal jsou naši kluci, na které jsme právem pyšní . Nejde vyzdvihovat a chválit jednoho či druhého. Kluci jsou všichni jedineční, a to, co dělá tenhle mančaft velkým, je kolektivní hra s poctivou prací. Jejich každodenní dřina na trénincích, kdy jim trenéři neodpustí nic, se úročí a doufejme, že ještě úročit bude. Jsou totiž na začátku své hráčské kariéry. Věříme, že nadále budou reprezentovat své školy, náš oddíl, naše město a dobré jméno příbramského volejbalu!!!

Hoši děkujem!!!

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
UKLÍZEČE/UKLÍZEČKU

Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 151 nebo e-mailu: vlastina.fremrova@1zs-pb.cz

Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát