Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Středočeské finále minivolejbalu se tentokrát konalo v neděli 18.5.2014 v Kolíně. Obsadili jsme všechny kategorie. Ve žlutém volejbale se zúčastnilo jedno družstvo, do červeného volejbalu jsme nominovali tři družstva a v nejstarší kategorii, modrého volejbalu, jsme taktéž chtěli poslat do bojů tři družstva, ale pro velký zájem, nám pořadatelé jedno družstvo vyškrtli.

Stejně jako v předchozích turnajích jsme za naši dobrou hru získali poháry a medaile.

V modrém volejbalu získalo družstvo B, ve složení Simča Nová, Eliška Kubová, Klárka Fichnová a Barča Vopičková, skvělé druhé místo a podařilo se jim porazit i naše družstvo A, které skončilo těsně za nimi a dovezlo si domů bronzové medaile. Za „áčko“ hrála Valča Wagnerová, Zuzka Šmejkalová a Nikola Kazdová. Celkově v této kategorii nastoupilo 30 družstev.

Ještě lepšího výsledku dosáhla děvčata v červeném volejbalu. Kája Železníková a Nikča Uherková porazily všechny soupeře a zaslouženě získaly zlaté medaile. Družstvo B, ve složení Majda Jírovcová, Ivča Ptáčková a Barča Žůrková, po dvou prohrách získaly pěkné šesté místo. Poslednímu družstvu C, v němž hrála Sabča Múllerová a Lucka Dolejší, se nepodařilo postoupit do bojů o umístění. V této kategorii rovněž nastoupilo 30 družstev.

V nejmladší kategorii žlutého volejbalu, který vlastně není volejbalem, ale přehazovanou, nás reprezentovaly Pája Valíčková a Markétka Žůrková z druhé třídy. Holky se zápas od zápasu zlepšovaly a nakonec obsadily pěkné desáté místo.

Děkujeme všem děvčatům za skvělou reprezentaci. Také děkujeme rodičům, kteří nás na turnaj nejen dovezli, ale i hlasitě fandili a přispěli k báječné atmosféře na turnaji. I trenérskému týmu, ve složení Lucie Valíčková, Klára Slabyhoudková a Jan Prokop, se turnaj moc líbil. Ovšem nejvíce se nám líbily výsledky našich družstev.

Lucie ValíčkováZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát