Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V sobotu 10. ledna 2015 se konal již tradiční karneval pro předškoláčky a žáky nižších tříd naší školy, tentokrát pod názvem „Strašidelný rej“. Opět jsme se sešli za velké účasti dětí a rodičů v prostorách naší školní jídelny, abychom si zatancovali, zasoutěžili a zaskotačili. Vychovatelky ŠD, tentokrát v kostýmech strašidel a čarodějnic, měly pro masky a jejich rodiče připraveny nové, ale i tradičně velmi oblíbené soutěže a ke každé drobné sladké i věcné odměny. K poslechu a tanci hrála jak hudba reprodukovaná, tak i „živá“, kterou zajišťovala skupina „Panty“, ve které hrají dva členové našeho učitelského sboru. Soudě podle reakcí rodičů, kteří se také spontánně zapojovali do všech soutěží, rozzářených očí dětí a jejich ohlasů, lze s klidným svědomím říci, že karneval se opět velmi vydařil.

Za vychovatelky ŠD Mgr. Jana Vošahlíková

Tradiční karneval

Tradiční karneval


ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát