Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

V sobotu 10. ledna 2015 se konal již tradiční karneval pro předškoláčky a žáky nižších tříd naší školy, tentokrát pod názvem „Strašidelný rej“. Opět jsme se sešli za velké účasti dětí a rodičů v prostorách naší školní jídelny, abychom si zatancovali, zasoutěžili a zaskotačili. Vychovatelky ŠD, tentokrát v kostýmech strašidel a čarodějnic, měly pro masky a jejich rodiče připraveny nové, ale i tradičně velmi oblíbené soutěže a ke každé drobné sladké i věcné odměny. K poslechu a tanci hrála jak hudba reprodukovaná, tak i „živá“, kterou zajišťovala skupina „Panty“, ve které hrají dva členové našeho učitelského sboru. Soudě podle reakcí rodičů, kteří se také spontánně zapojovali do všech soutěží, rozzářených očí dětí a jejich ohlasů, lze s klidným svědomím říci, že karneval se opět velmi vydařil.

Za vychovatelky ŠD Mgr. Jana Vošahlíková

Tradiční karneval

Tradiční karneval


NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát