Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve dnech 21. a 22. února se uskutečnila okresní kola meziškolské soutěže ve volejbalu pro III. a IV. věkovou kategorii. Po loňském úspěšném tažení až do republikového finále, kde naše škola obsadila v obou kategoriích 2. místo, se letos chlapci museli sklonit již v okresním kole před ZŠ Březové Hory, obsadili tak druhé místo a tudíž do dalších krajských a republikových kol nepostoupili. Děvčata si vedla jako v předchozích letech suverénně a zaslouženě postoupila do dalších bojů bez ztráty setu. Děvčatům gratulujeme a držíme palce v krajském kole, chlapci naopak mají o to větší motivaci do další práce.

Dále se ve dnech 8. a 14. března uskutečnilo okresní kolo vybíjené pro 4. – 5. ročníky. Chlapci skončili druzí ve skupině za pozdějším vítězem ZŠ Školní a děvčata obsadila celkové 2. místo v příbramském okrese, opět za výběrem ZŠ Školní. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Bc. Jan Vobejda

NEPŘEHLÉDNĚTE!
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát