Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Ve dnech 21. a 22. února se uskutečnila okresní kola meziškolské soutěže ve volejbalu pro III. a IV. věkovou kategorii. Po loňském úspěšném tažení až do republikového finále, kde naše škola obsadila v obou kategoriích 2. místo, se letos chlapci museli sklonit již v okresním kole před ZŠ Březové Hory, obsadili tak druhé místo a tudíž do dalších krajských a republikových kol nepostoupili. Děvčata si vedla jako v předchozích letech suverénně a zaslouženě postoupila do dalších bojů bez ztráty setu. Děvčatům gratulujeme a držíme palce v krajském kole, chlapci naopak mají o to větší motivaci do další práce.

Dále se ve dnech 8. a 14. března uskutečnilo okresní kolo vybíjené pro 4. – 5. ročníky. Chlapci skončili druzí ve skupině za pozdějším vítězem ZŠ Školní a děvčata obsadila celkové 2. místo v příbramském okrese, opět za výběrem ZŠ Školní. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Bc. Jan Vobejda

ZÁPIS ONLINE
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
Leták 2. stupeň
Doučování žáků škol

Šablony III

Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát