Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Vážení,

také letos nám prázdniny rychle uběhly a po dvou měsících odpočinku si všichni musíme připomenout známé lidové rčení, že „zahálka není štěstím, když je jediným naším zaměstnáním a že lenost k nám přichází nejdříve jako cizinec, potom jako host a nakonec se stává naším pánem“. Musíme si toto rčení připomenout i vzhledem k průběhu předchozích dvou školních let.

Přeji Vám proto všem na prahu nového školního roku 2021 – 2022 hodně chuti do práce a také hodně radosti z dosažených výsledků.

V období prázdnin bylo ve škole realizováno velké množství oprav, některé se zřejmě protáhnou i do začátku školního roku. Byly vymalovány třídy pro prvňáčky, vymalována byla chodba ke školní jídelně a všechny místnosti sociálních zařízení. Vzhledem k nárůstu počtu žáků a tříd byla upravena učebna keramiky na kmenovou třídu, ve které se budou učit žáci II.B.  Opravou prošlo osvětlení ve školní jídelně – 42 osvětlovacích těles se zářivkami bylo nahrazeno 16ti stropními svítidly LED. V řešení je výměna vzduchotechniky ve školní jídelně a vyměněn byl terminál na objednávání obědů.

Největší rekonstrukcí prochází školní tělocvičny – původní prosklené stěny v obou tělocvičnách jsou nahrazeny okny v plastových rámech.

Školní rok zahájíme s obnovenou tradicí sportovních tříd na naší škole. Letos to je třída VI.E,  čtvrťáci a páťáci se budou moci realizovat v nepovinném předmětu  – Sportovní výchova.

Do nového školního roku vstupujeme s přáním, aby žáci v průběhu roku mohli absolvovat akce, které jsem běžně organizovali  – například soutěže, olympiády, projektové dny, besedy, exkurze, lyžařský výcvik, zotavovací pobyty i výlety, pedagogičtí pracovníci aby se v průběhu školního roku mohli účastnit seminářů a školení v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Žákyně a žáci, vážení rodiče, kolegyně i kolegové, dovolte, abych vyslovil přesvědčení, že nový školní rok bude k prezenční výuce mnohem přívětivější, než dva školní roky minulé. Bude k tomu potřeba spolupráce nás všech – zřizovatele školy, učitelů, žáků i zákonných zástupců.

Mgr. Roman Behún, ředitel školy

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
UKLÍZEČE/UKLÍZEČKU

Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 151 nebo e-mailu: vlastina.fremrova@1zs-pb.cz

Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát