Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

Dne 16. 9. 2021 se uskutečnil přespolní běh v areálu Nového rybníka. Bylo to vůbec poprvé od jara roku 2020, kdy se mohla uskutečnit sportovní soutěž mezi školami. Proto, bez ohledu na výsledky této akce, jsme tento nepříliš oblíbený závod přivítali s nadšením. Věřme, že děti budou moci sportovat i nadále. Ač nešlo v první řadě o výsledek, tak musíme všechny reprezentanty naší školy velice pochválit a budiž jim odměnou za jejich úsilí vynikající celkové 2. místo v pořadí všech jedenácti zúčastněných škol. Hned ve dvou kategoriích se nám podařilo obsadit prvenství, takže reálně „hrozí“, že naši žáci nás budou reprezentovat i v následném krajském kole. Gratulace patří: Kačce Kubové, Terce Tomáškové, Nikče Novotné, Matyldě Šebo, Denče Vackové, Adéle Černé, Áně Parezové, Ellie Barker, Nele Bejčkové, Denise Vokurkové, Ondrovi Urešovi, Tomovi Čechurovi, Davidovi Dörflovi, Matesovi Kudelňákovi, Fandovi Lukšanovi, Davidovi Syblíkovi, Karlu Šimkovi, Filipu Karešovi, Lukáši Křížkovi a Kubovi Sojákovi. Za mladší kategorie můžeme pogratulovat: Šimonovi Baráškovi, Markovi Malátkovi, Jendovi Kvapilovi, Leontýnce Králíčkové, Zitě Červenkové, Gabriele Pavlíčkové, Kájovi Teclovi, Vojtovi Kvapilovi, Šimonovi Jobovi, Agi Šnoblové, Nele Červenkové a Natálii Jiránkové.

ÚSPĚCH V „PŘESPOLNÍM BĚHU“

Děkujeme Aneta Šmejkalová, Jan Vobejda

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Přijmeme
KUCHAŘKU/KUCHAŘE

Požadavek:  vyučen v oboru
Bližší informace získáte na tel.: +420 318 401 153 nebo e-mailu: marie.zachova@1zs-pb.cz
TESTUJEME SE…
PŘIJMEME
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
přijme

UČITELE, UČITELKU
- 2. stupeň se zaměřením na ČJ, AJ, Fy, D, Hv

Životopis zašlete v případě zájmu na mail: skola@1zs-pb.cz.

Více informací
na tel.: 318 401 151.
SPOLU TO DÁME!
Leták 1. stupeň
Leták 2. stupeň
PRŮVODCE
Studentův průvodce distanční výukou
Inkluze 2. etapa

Šablony pro ZŠ

Co nebylo v učebnici – spolupráce knihoven a škol ve vzdělávání žáků 21. století

banner

certifikat

PARTNERSKÁ ŠKOLA ČVS

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT

AKTIVNÍ ŠKOLA - certifikát

Základní certifikát společnosti Scio

certifikát - škola vstřícná rodičům

certifikát

PODĚKOVÁNÍ

Inkluzivní vzdělávání na základních školách v Příbrami

Projekt OP VK 1.1

Projekt OP VK 1.3

SIDUS - certifikát