Strávníci mohou používat „Internetový jídelníček“, pomocí kterého může strávník odhlašovat, objednávat a volit oběd prostřednictvím internetu.

Co je třeba?

 1. V jídelně školy u vedoucí školní jídelny si vyzvednout přihlašovací údaje – uživatelské jméno a heslo.
 2. Strávníci, kteří hradí stravné hotově, musí mít uhrazené stravné a přihlášené obědy.
 3. Na internetu otevřít stránky na adrese http://www.strava.cz/ nebo na webových stránkách školy kliknout na odkaz ve složce školní jídelna Jídelníček internet.
 4. Zadat uživatelské jméno a heslo a přihlásit se na svůj účet – svého internetového jídelníčku.
 5. V levé části obrazovky kliknout na nabídku objednávky stravy a rozbalí se jídelníček. Přihlášené obědy jsou označené fajfkou v zeleném kolečku.
  • Pokud chcete změnu, klikněte na oběd číslo 1 nebo na oběd číslo 2, tím označíte váš požadavek fajfkou v zeleném kolečku.
  • Pokud chcete oběd odhlásit, klikněte na fajfku v zeleném kolečku a označení zmizí, tím odhlásíte oběd.
  • Polévka a doplněk se nepřihlašují a ani neodhlašují
 6. V levé části obrazovky kliknout na ikonu „ODESLAT“. Na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v kanceláři školy, vám přijde zpráva o provedení objednávky.
 7. Ukončení – odhlášení z aplikace se provádí v odkazu v levé části obrazovky – odhlášení uživatele.

Strávníci, kteří hradí stravné prostřednictvím sporožira nebo běžného účtu mohou tuto službu využívat v plném rozsahu kdykoliv.

Strávníci, kteří hradí stravné hotově jsou limitováni finanční úhradou obědů. Pokud není uhrazené stravné nebo na svém kontě nemáte žádnou hotovost za odhlášené obědy, vaše objednávky nebudou uloženy a tím i nebudou provedeny.

Přihlašovací jméno a heslo si můžete vyzvednout v jídelně školy kdykoliv. Heslo si může strávník změnit ve svém osobním internetovém jídelníčku v odkazu „Nastavení uživatele“. V tomto odkazu si také lze nastavit další služby a to:

 • Označení odkazu potvrzení objednávky – změny v jídelníčku vám budou zasílány na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
 • Označení odkazu nedostatečná výše konta – upozornění na nedostatek finančních prostředků vám bude zaslané na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
 • Označení odkazu neodebíraná strava – upozornění na násobně neodebranou stravu vám bude zaslán na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
 • Označením odkazu měsíční přehled – po ukončení měsíce dostanete na vámi uvedenou e-mailovou adresu měsíční přehled o vašich úhradách, přihláškách, výdeje stravy, aj.

Pokud si myslíte, že byste chtěli názornou ukázku a o provozu této služby vědět víc, informujte se u vedoucí školní jídelny.

JÍDELNÍČEK INTERNET

Informace k internetové službě vám podá pouze vedoucí školní jídelny – Zachová Marie (tel.: 318 401 153).